Állás Debrecenben

Főoldal > Állás Debrecenben
Debrecenben keressük az oktatásszervezőnket!

Irodai munkatársat keresünk a debreceni BestMixer iskolába!

Mivel foglalkozunk?

Munkaerőközvetítéssel, valamint oktatással foglalkozunk, leendő csapattársunkat pedig versenyképes fizetéssel várjuk egy jó csapatba!

Örülünk neki, ha angolul vagy németül felsőfokon kommunikálsz, esetleg szakirányú végzettséggel rendelkezel.

Továbbá, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, mindenképpen jelentkezz:

- irodai tapasztalat
- rátermett, dinamikus, határozott személyiség
- kitartó, mentálisan terhelhető
- kiváló kommunikációs készség
- pozitív kisugárzás, kellemes üzleties megjelenés
- előny jogosítvány (esetleg saját autó)

Hogy miért a mi csapatunkkal dolgozz együtt?

  • folyamatos fejlődési lehetőséged lesz nálunk
  • kellemes és modern munkahelyi környezetben dolgozhatsz
  • fiatal, dinamikus csapat vagyunk
  • változatos, kihívásokkal teli, felelősségteljes munka
  • és mindezért versenyképes fizetést fogsz kapni

Napi szintű feladataid lesznek:

  • napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, magyar, angol vagy német nyelven
  • tájékoztatók, megbeszélések megszervezése, lebonyolítása
  • értékesítési folyamat teljes kreatív előkészítése és menedzselése
  • adatbázis kezelése, weboldalfigyelés, beszámolók készítése, adminisztráció
  • vezetőkkel történő kapcsolattartás

Ha szívesen kipróbálnád magad egy új területen, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a zita@hajopincer.hu e-mail címen.